ELEKTROCENTRÁLY

 

 

 

Ponúkame Vám široký sortiment elektrocentrál od výkonu 7,5 kVA do 3 000 kVA v jednej elektrocentrále. Takto širokú paletu výkonov nemožno ponúkať v rovnakom štandarde (najvýkonnejšia elektrocentrála má takmer 400 krát väčší výkon ako najmenej výkonná) a preto je výrobná a typová ponuka SDMO rozdelená do niekoľkých štandardov, pri ktorých sa vždy jedná o veľmi širokú ponuku výkonov a najmodernejšieho vybavenia, od nezakapotovaných, neodhlučnených vyhotovení (COMPACT), zakapotované, odhlučnené vyhotovenie (SILENT, KONTAINER), ktoré je vhodné do interiérového aj exteriérového prostredia (životnosť min. 30 rokov).

 

Rada PACIFIC sú elektrocentrály výkonu od 7,5 do 22 kVA, osadené vznetovými nepreplňovanými motormi MITSUBISHI. Tieto elektrocentrály môžu byť trojfázové aj jednofázové (označenie elektrocentrál T).

 

Rada MONTANA sa vyrába v prime výkonoch od 30 kVA do 440 kVA a je jednotne osadená vznetovými turbo motormi JOHN DEERE (označenie elektrocentrál J).

 

Rada ATLANTIC obsahuje elektrocentrály s prime výkonmi od 200 do 630 kVA. Všetky sú vybavené vznetovými turbo motormi VOLVO – PENTA (označenie elektrocentrál V).

 

Rada EXEL je od prime výkonu 715 kVA do 3 000 kVA a je jednotne osadená vznetovými motormi MTÚ, ktoré sú nastavené na optimálne výfukové emisie – EXEL VOE, alebo na minimálnu spotrebu nafty – EXEL VOC (označenie elektrocentrál X).

V prípade požiadavky na odhlučnenie, prípadne inú prevádzku v exteriéri sa dodáva rada EXEL vo výkonoch od 650 do 1 000 kVA buď kapotáži SILENT, alebo v 20 stopových kontajneroch, výkony od 1 400 do 2 001 kVA v 20 alebo 40 stopových kontajneroch. Vyššie výkony sa dodávajú v kontajneroch len na špeciálnu objednávku.

 


 

SDMO® Power Products od 7,5 kVA do 44 kVA PACIFIC 

 

 

 

 

SDMO® Power Products od 30 kVA do 440 kVA MONTANA

 

 

 

 

 

SDMO® Power Products od 200 kVA do 550 kVA ATLANTIC

 

 

 

 

SDMO® Power Products od 650 kVA do 3000 kVA EXEL

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

Prepravky na vtaky

 Prepravky na vtáky

Klobúkové napájačky

 Hladinové napájačky

Plastové palety

Plastové EURO palety

ermaf

Priamovykurovacie agregáty